Magim

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

BİZ

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren MAGİM Şirketler Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1976 yılında kurulmuştur.

İnşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede market, toptan, et, proje, alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

MAGİM, yıllar içerisinde yurt içinde alt yapı işlerinden anahtar teslimi toplu konut ve alışveriş merkezi, süper marketler, yerli üretim hayvancılık tesislerine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve MAGİM, sektörlerinin saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 750’yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla yaklaşık 5.000 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, şirketin faaliyet gösterdiği sektörler ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

MAGİM, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkânlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

MAGİM, uluslararası arenada kanıtlanmış inşaat deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.